top of page

VEEL GESTELDE VRAGEN

 • Ödeme nasıl yaparım?
  Ödemelerinizi tüm kredi kartları ile veya kapıda ödeme olarak yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde görülmemekte ve kaydedilmemektedir. Ödemeler Türkiye'nin lider ödeme sistemi İYZİCO tarafından alınmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğini seçtiğinizde ödemeniz seçiminize göre Yurtiçi Kargo veya PTT Kargo tarafından tahsil edilecektir
 • Ürünlerim nasıl ve ne zaman kargolanır?
  Ürünleriniz ödeme işlemi tamamlandıktan sonra 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Eğer bir kargo anlaşmanız veya tercihiniz varsa siparişiniz esnasında bu durumu belirtmeniz gerekmektedir. Ürünler kargolandıktan sonra bilgiler tarafınıza e-mail ile bildirilecektir.
 • Fatura alabilir miyim?
  Tüm satışlarımız faturalıdır. Faturalarınız e-arşiv fatura olarak düzenlenir, belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize elektronik ortamda gönderilir. Bir vergi numaranız var ise sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir.
 • Aldığım ürünleri iade edebilir miyim?
  İadesi mümkün olmayan (iç çamaşırı gibi) ürünler hariç tüm ürünlerinizi 14 iş günü içerisinde iade edebilir, değişim talep edebilirsiniz.
 • Bir ürün aldım ancak ürünün etiketi kesik geldi.
  Shellenhome olarak sağladığımız ürünlerin büyük çoğunluğu ihraç fazlası ürünlerdir. Bu ürünlerin satışı termin süresi sonrasında etiketlerinin kesilmesi ile mümkün olmaktadır.
bottom of page