top of page

Sürdürülebilirlik

Shellenhome Çevreye duyarlı sürdürülebilirliği ön planda tutan bir misyon ve vizyona sahiptir.

Pamuk bitkisi

Shellenbutik, sürdürülebilirlik ve çevre bilinciyle üretilmiş  giyim ürünleri sunarak doğaya saygı ve yeşil bir gelecek vizyonuyla ve ayrıca çevre dostuluğunu ve doğanın korunmasını ön planda tutan bir misyonla hareket ediyor.

İhraç fazlası ve organik ya da geri dönüştürülmüş pamuk kullanımıyla üretilen giyim ürünlerimizle, modayı çevreci bir perspektifle sunarak atık azaltma çabalarına katkı sağlarken müşterilerimize uygun fiyatlarla çevre dostu giyim seçenekleri sunuyoruz. Ürünlerimizin tamamını  organik veya geri dönüştürülmüş pamuktan üreten firmalardan sağlıyor bu sayede, tarımda kimyasal kullanımını azaltarak toprak ve su kaynaklarını koruma çabalarına destek oluyoruz.

Her alanda çevresel etkimizi en aza indirerek, güzellik ve sorumluluk bilinciyle moda tutkunlarını buluşturuyoruz. Her bir alışveriş, karbon ayak izimizi azaltma ve doğayı koruma hedeflerimize bir adım daha yaklaşma fırsatı sunuyor. Siz de bizimle birlikte, sürdürülebilir bir modaya adım atarak, doğayı koruma misyonumuza katkı sağlayabilirsiniz.

Yeşil bir gelecek için birlikte hareket etmek dileğiyle.

bottom of page